Про нас

Українська Церква Християн Віри Євангельської «Благодать» утворилася завдяки наметовому служінню євангельської місії у Південному мікрорайоні міста Запоріжжя. Спочатку наша церква була маленькою, для її зборів досить було калясочної кімнати на першому поверсі багатоповерхового будинку. Але потім зросла так, що вирішено було орендувати Клуб «Залізничників». Впродовж цього часу були утворені ще три нові церкви, які зростають та діють в інших районах нашого міста.

Господь допоміг придбати будівлю колишнього клубу «Залізничників» і відтак ми маємо молитовний будинок. Завдяки вдалому розташуванню між центральним автовокзалом та залізничним вокзалом наш молитовний будинок є великим благословінням не тільки для нашої церкви, а й для служіння різним місіям та розповсюдженню Євангелія для спасіння людей.
Так, нерідко, нас відвідують і ті, хто опинився проїздом у нашому місті та шукають найближчу християнську церкву, щоб бути на богослужінні.
Неодноразово до нас приходили і ті, хто потрапив у біду, виявився на вокзалі без грошей та без засобів до існування. Зазвичай, працівники вокзалу або ті, хто живе поблизу нашого молитовного будинку, показують дорогу і рекомендують відвідати нашу церкву, особливо якщо це неділя.
Щонеділі, після богослужіння, у нас проходять спілкування за обідом. Так заведено, що йдучи на служіння кожен прагне принести з собою щось для частування.

Таким чином, Господь вказує нам на особливе покликання нашої церкви — служити людям і виконувати доручення Ісуса Христа: нести Євангеліє благодаті і являти любов нашого Спасителя на тому місці, де ми є.

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Космічна, 4 (зуп.«Автовокзал»)

Розклад богослужінь:
Неділя: 10:00-12:00

Основи віровчення: