Різдвяне привітання Старшого Єпископа УЦХВЄ, Михайла Степановича Паночко


«Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його!» (Біблія, Книга пророка Ісаї 9:5)

Дорогі брати і сестри! Мир Вам!

У ці різдвяно-новорічні дні прийміть щире вітання від усіх єпископів і пресвітерів Української Церкви Християн Віри Євангельської!

Бог благословив рік минулий і збагатив наше братерство новими церквами, а небо – спасенними душами.

Святий Дух через пророка Ісаю переконливо звістив всьому людству, що «Дитя народилося нам»! Скільки утіхи та любові заховано у цих словах, яким неземним спокоєм наповнює наші душі це божественне відкриття.

 «Син даний нам» – ця істина відкриває всім спрагненим вічну і святу красу серця Небесного Отця, Який «так полюбив світ, що віддав Сина».

«Влада на раменах Його» – це проголошення потужної і верховної влади Царя над царями, а Він – наш Спаситель, і ми маємо повне право покладатися на Нього.

Тож нехай звучить із наших сердець хвала Христу, Який немовлям прийшов у цей світ, уподібнився нам у житті, а Своєю смертю і воскресінням учинив нас спадкоємцями і співгромадянами Свого непохитного царства, якому не буде кінця.

Серед тривог і неспокою світу Бог сьогодні знову промовляє до нас словами ангела – «не бійтеся!» Щоб не трапилося, але Його синам і дочкам на шляху слідування за Христом – Божі обітниці незмінні: «не бійся, Я з тобою!» Вчора, сьогодні, і в майбутньому наша безпека – Він «бо перед вами йтиме Господь» (Іс. 52:12).

Бажаємо Божого спокою Вашим домам, здоров’я усій родині і незмінної благодаті Божої у житті та служінні.

Христос народився! Славімо Його!

Від імені Правління та Комітету,
Старший Єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської, Михайло Степанович Паночко